Добова оренда квартир в Шостка

2 пропозицій

Шостка, К. Маркса 21

2 комн. квартира

Шостка, К. Маркса 21

200 Наталия Александровна

Якщо вас цікавить історія та культура України , можете день-другий провести в маленькому провінційному містечку - Шостка . Городок знаходиться в 315 км від Києва в північній частині країни серед соснових лісів. Розташований на річці з однойменною назвою Шостка , ліва притока Десни.
Перше поселення з\'явилося у вісімнадцятому столітті для будівництва порохового заводу за указом Петра I. Тут почав функціонувати пороховий завод , який у воєнний час 1812 зіграв дуже важливу роль - був найближчим постачальником пороху для російської армії. У 1861р при заводі була відкрита перша хімічна лабораторія , тому Шостку досі називають містом хіміків. 1 жовтня 1931р було введено в експлуатацію нове підприємство - Шосткінська кінофабрика . Оскільки основа плівки виготовляється приблизно з того ж матеріалу , що і бездимний порох , то і місцем для будівництва була обрана саме Шостка , місто , де протягом майже двох століть працював пороховий завод. Продукцією підприємства був широкий асортимент кінофотоматеріалів як для професійного так і для аматорського кіно та фотографії. А також науки , техніки , медицини. Досі плівки з логотипом « Свема » зберігаються в музеях і архівах як культурну та історичну спадщину нашої країни. На плівці Шосткінського п / о «Свема» були зняті багато відомих і полюбилися глядачам кінофільми , такі як « Службовий роман» , «Людина- амфібія» , « Д\'Артаньян і три мушкетери» , «Москва сльозам не вірить » та інше, не менш відомі кінофільми . Також в 2009р тут проходили зйомки фільму українського режисера Сергія Лозниці « Щастя моє ». Як бачите , Шостці є чим пишатися.
Якщо говорити про культурне життя Шостки , то і тут можна знайти багато цікавих фактів і подій . Відомі особистості міста - це М.О. Максимович - вчений , історик , філолог , перший ректор Київського Імператорського університету св. Володимира (зараз КНУ ім Т. Шевченка). Поет - перекладач Н. Гербель , автор перекладу « Слова о полку Ігоревім». І Кожедуб - тричі герой Радянського Союзу , льотчик -ас , маршал авіації. У 2005р було відкрито музей І. Кожедуба . Шостку свого часу відвідували також такі знаменитості як Марко Вовчок - відома українська письменниця , автор повісті « Інститутка » , з концертом був і В. Висоцький. Поблизу від міста провів своє дитинство П.А. Куліш - автор роману « Чорна Рада ». У селі Богданка , передмісті Шостки , часто бував К.Д. Ушинський - засновник педагогічної школи . У цьому селі встановлено пам\'ятник , а також відкрито меморіальний музей Ушинського .

Якщо вас зацікавив м. Шостка і ви вирішили присвятити день- другий вивченню цього міста , то приїхавши сюди ви можете без проблем зняти квартиру подобово в будь-якому районі міста , скориставшись сайтом allflat.com.ua . Оскільки готелів у місті не так вже й багато , то , як альтернатива - приватний сектор.
Де б ви не поселилися , за лічені хвилини ви будете в центрі міста , звідки можна почати знайомиться з визначними пам\'ятками Шостки . Але все ж , знайомство з містом я б рекомендувала почати з Шосткинського державного краєзнавчого музею , відкритого в 1963году . Вам в захоплюючій формі розкажуть про історію , фауну і флору регіону. Оскільки історія міста тісно пов\'язана з будівництвом порохового заводу , то безліч фотографій , документів , предметів побуту розкажуть вам про життя міста та його історичних та культурних надбаннях . Шосткинський державний музей відвідують не тільки жителі нашої країни , а й гості з-за кордону.
Незвичайна архітектура міста . Велика кількість старовинних , відремонтованих будівель , де ви теж можете зупинитися , перейнятися місцевою атмосферою , вдихнути аромат сосен , відпочити далеко від шуму і суєти . Шукайте квартири подобово на сайті ! Ласкаво просимо до Шостки .